Kursy językowe intensywne

Dlaczego warto skorzystać z kursu intensywnego?

Nauka języków zazwyczaj kojarzy się z miesiącami spędzonymi na kursie połączonym z realizowaniem materiału w domu. Jednak nasz kurs językowy intensywny pozwoli na podwyższenie poziomu umiejętności lingwistycznych o jeden stopień w niecały miesiąc! To błyskawiczne przygotowanie, które zostało przez nas dokładnie zaplanowane – organizacja zajęć, dobór materiałów i wykorzystanie metody komunikatywnej, czyli uczenie się w praktyce – czytanie, pisanie, słuchanie ze zrozumieniem i płynne mówienie.

Dla kogo kurs intensywny?

Zachęcamy do zapisów przede wszystkim osoby, które nie mają wolnego czasu w ciągu roku, by poświęcić go na stopniową i nieco wolniejszą naukę języków, a jednocześnie oczekują realnych i satysfakcjonujących efektów.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Nauka podczas kursów intensywnych również może odbywać się na różnych poziomach.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Z naszą pomocą w ciągu 30 dni będziesz mógł zauważyć rzeczywistą zmianę w sposobie mówienia, jakości słownictwa i swobodnym posługiwaniu się zasadami gramatycznymi.

Co zyskasz dzięki kursowi intensywnemu?

W krótkim okresie czasowym będziesz mógł wejść na wyższy poziom znajomości języka obcego, który wcześniej stanowił dla Ciebie problem lub gdy dopiero zacząłeś jego naukę. Nasz kurs intensywny prowadzony jest przez profesjonalnych lektorów, którzy opracowali skuteczną metodę nauczania w szybki, ale skuteczny sposób. Czas w tym przypadku nie jest najważniejszy, ponieważ nasza szkoła językowa Profi Lingua stawia głównie na praktyczne zastosowanie wiedzy. Po ukończonym kursie będziesz płynnie rozmawiał w obcym języku, a także poradzisz sobie ze zrozumieniem tekstu czytanego i pisanego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe