Szwedzki dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego dla zaawansowanych?

Uczyłeś się już wcześniej języka szwedzkiego, lecz chcesz osiągnąć w nim pełną swobodę i biegłość? Zapewne wiesz, że szwedzki nie jest prostym językiem, a jego nauka wymaga sporej charyzmy i wytrwałości. Dlatego jeżeli opanowałeś już poziom średnio zaawansowany, nasz kurs szwedzkiego dla zaawansowanych na pewno przypadnie Ci do gustu! Satysfakcja z realizacji celów i postanowień po ukończeniu kursu jest warta każdej godziny poświęconej na naukę. Jeżeli chcesz być bliżej osiągnięcia biegłości w tym języku skandynawskim, zapisz się na nasz spersonalizowany kurs języka szwedzkiego dla zaawansowanych. Biorąc pod uwagę jakość życia jaką oferuje Szwecja, coraz więcej ludzi decyduje się na migrację zarobkową. Jeżeli marzy Ci się praca w szwedzkich instytucjach, lub praca tłumacza – warto zdobyć certyfikat potwierdzający kwalifikacje językowe na poziomie zaawansowanym. Umocnisz swoją pozycję na rynku, a szwedzcy pracodawcy chętniej zatrudnią na wysokie stanowiska.

Kurs języka szwedzkiego dla zaawansowanych

Szwedzki dla zaawansowanych w ProfiLingua pozwala na doświadczenie wartościowych chwil oraz spędzenie czasu w konstruktywny sposób. W naszej ofercie zrealizowaliśmy kursy dla zaawansowanych, podczas których przyswoisz wiedzę i poznasz rozbudowane słownictwo i gramatykę szwedzką. Profesjonalni i zaangażowani nauczyciele obrali sobie za cel praktyczną i efektywną nauka języka z naciskiem na przełamanie bariery językowej. Kurs szwedzkiego dla zaawansowanych może odbywać się w grupach lub indywidualnie, w trybie intensywnym lub standardowym. Oferujemy również zajęcia ze szwedzkiej konwersacji lub, jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo w Szwecji – zajęcia z języka szwedzkiego w biznesie. Te przeróżne formy kursów powstały z myślą o rozmaitych potrzebach naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego dla zaawansowanych?

W trakcie zajęć z języka szwedzkiego dla zaawansowanych zapoznasz się ze słownictwem i gramatyką, która umożliwi Ci konwersację na wysoce ambitne i skomplikowane tematy. Będziesz w stanie z łatwością przedstawić swoje poglądy, uczucia i plany na przyszłość. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, nauczysz się branżowej terminologii lub swobodnej konwersacji. Oprócz tego, podczas kursu wzmocnisz pewność siebie oraz rozwiniesz umiejętności interpersonalne. Im wcześniej zaczniesz naukę, tym szybciej osiągniesz biegłość językową. Udział w kursie to również okazja do nawiązania nowych przyjaźni. Organizujemy kursy dla ludzi w każdym wieku, również dla dzieci i młodzieży, bez względu na poziom zaawansowania językowego. Zapis na szwedzki dla zaawansowanych może otworzyć drzwi do studiowania lub pracy w krajach skandynawskich. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, jakim jest profesjonalna nauka języka!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe