Nauka hiszpańskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego dla firm?

Hiszpański dla firm to specjalistyczny język, którym posługuje się środowisko branżowe. Znajomość go umożliwia komunikację z klientem i partnerami biznesowymi oraz rozwój firmy. Jeżeli chcesz by Twoja firma rozwinęła kompetencję językowe, oraz możliwość komunikacji z hiszpańskojęzycznym klientem – zaproponuj udział w kursie dla firm. Zapewniamy możliwość swobodnego władania językiem hiszpańskim w życiu zawodowym.

Kurs języka hiszpańskiego dla firm

Podczas zajęć, kursanci zaznajomią się ze słownictwem związanym z organizacją pracy w przedsiębiorstwie. Poznają jak prowadzić korespondencję drogą elektroniczną i listową, zbudują pewność siebie poprzez inscenizowanie spotkań biznesowych czy nauczą się wyrażeń z dziedziny działalności handlowej. Zajęcia odbywają się w trzech grupach o różnym poziomie zaawansowania, w terminach dostosowanych do potrzeb kursantów. Nasi lektorzy stale monitorują osiągnięcia i w razie konieczności służą indywidualną konsultacją.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego dla firm?

W zależności od tego, czy prowadzisz lub planujesz założenie działalności, czy jesteś pracownikiem firmy zajmującej się kontaktami z hiszpańskimi kontrahentami – zyskujesz umiejętność komunikowania się. Używając nauczonego, profesjonalnego słownictwa masz możliwość czynnie uczestniczyć w spotkaniach i reprezentować wysoki poziom firmy. Międzynarodowe szkolenia w języku hiszpańskim stoją przed Tobą otworem, a to dodatkowo wpłynie na rozwój działalności. Wysokie kompetencje językowe są z pewnością doceniane na rynku pracy, dlatego pamiętaj, żeby inwestować w kursy dla firm.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe