Nauka języka francuskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Francuski jest przede wszystkim międzynarodowym językiem w świecie mody, kuchni, teatru, tańca i architektury. Jeżeli interesujesz się powyższymi zagadnieniami, z pewnością docenisz możliwość umiejętnego posługiwania się nazwami potraw, dzieł sztuki, czy odbiorem spektaklu w oryginalnym języku. Jeżeli marzysz o wyprawie do Paryża, Marsylii czy Nicei, znając język z pewnością o wiele łatwiej będzie Ci czerpać wartości z podróży oraz nawiązywać nowe znajomości. Dodatkowo, język francuski znajduje się w topowej piątce najpopularniejszych języków na świecie.

Kurs języka francuskiego dla dorosłych

Wbrew powszechnie panującej opinii, język francuski jest niezwykle prosty do przyswojenia. Pod okiem naszych profesjonalnych lektorów z pewnością nauczysz się szybko władać podstawowymi pojęciami. A jeżeli miałaś/łeś wcześniej styczność z „językiem miłości”, to możesz śmiało zapisać się na kurs dla zaawansowanych i średniozaawansowanych. Wszystkie zajęcia są starannie dostosowane do Twoich potrzeb tak, abyś pogodził obowiązki życia codziennego z wymarzoną nauką języka.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego dla dorosłych?

Dzięki stosowaniu skutecznej metody komunikatywnej, bardzo szybko nabędziesz umiejętność praktycznego stosowania języka francuskiego w codziennym życiu. Dodatkowo, dzięki starannie przygotowanym materiałom dydaktycznym, zapoznasz się z historią i kulturą krajów francuskojęzycznych. Uczestnicząc w kursie dla dorosłych poznasz wielu ludzi o podobnym celu, a realizując go, zyskasz satysfakcję z samorealizacji.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Rabat od cen katalogowych na kursy dostępne w ofercie ProfiLingua w okresie 3.01 – 28.02.2022r. Promocje nie łączą się z wyjątkiem przypadków wyraźnie wskazanych. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
** Bezpłatny kurs online z języka angielskiego, niemieckiego albo hiszpańskiego na poziomie podstawowym (20x45 min.) przy zakupie grupowego kursu dla dorosłych lub młodzieży. Promocja trwa w okresie 3.01 – 28.02.2022r. i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na www.profi-lingua.pl/regulamin/2022/regulamin-promocji-drugi-jezyk-gratis
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe