Nauka języka francuskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Francuski jest przede wszystkim międzynarodowym językiem w świecie mody, kuchni, teatru, tańca i architektury. Jeżeli interesujesz się powyższymi zagadnieniami, z pewnością docenisz możliwość umiejętnego posługiwania się nazwami potraw, dzieł sztuki, czy odbiorem spektaklu w oryginalnym języku. Jeżeli marzysz o wyprawie do Paryża, Marsylii czy Nicei, znając język z pewnością o wiele łatwiej będzie Ci czerpać wartości z podróży oraz nawiązywać nowe znajomości. Dodatkowo, język francuski znajduje się w topowej piątce najpopularniejszych języków na świecie.

Kurs języka francuskiego dla dorosłych

Wbrew powszechnie panującej opinii, język francuski jest niezwykle prosty do przyswojenia. Pod okiem naszych profesjonalnych lektorów z pewnością nauczysz się szybko władać podstawowymi pojęciami. A jeżeli miałaś/łeś wcześniej styczność z „językiem miłości”, to możesz śmiało zapisać się na kurs dla zaawansowanych i średniozaawansowanych. Wszystkie zajęcia są starannie dostosowane do Twoich potrzeb tak, abyś pogodził obowiązki życia codziennego z wymarzoną nauką języka.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego dla dorosłych?

Dzięki stosowaniu skutecznej metody komunikatywnej, bardzo szybko nabędziesz umiejętność praktycznego stosowania języka francuskiego w codziennym życiu. Dodatkowo, dzięki starannie przygotowanym materiałom dydaktycznym, zapoznasz się z historią i kulturą krajów francuskojęzycznych. Uczestnicząc w kursie dla dorosłych poznasz wielu ludzi o podobnym celu, a realizując go, zyskasz satysfakcję z samorealizacji.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe