Nauka czeskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się czeskiego dla firm?

Poprzez zrozumienie wagi owocnej współpracy między polskimi i czeskimi kontrahentami, nasza szkoła wyszła naprzeciw oczekiwaniom rynku. Tak oto powstał kurs czeskiego dla firm, który umożliwi naukę profesjonalnego i branżowego słownictwa, ułatwiającego współpracę. Udział w profesjonalnym szkoleniu dla firm daje szansę na skuteczną naukę języka naszych sąsiadów, a to przekłada się bezpośrednio na wizerunek firmy. Codziennie wiele przedsiębiorstw nawiązuje współprace z partnerami z całego świata – również z Czechami.

Kurs języka czeskiego dla firm

Zważywszy na oczekiwania kursantów, zajęcia różnią się od siebie poziomem zaawansowania, intensywnością oraz poruszaną tematyką. Ilość uczestników nie przekroczy 12 osób, przez co każdy będzie miał możliwość czynnego uczestnictwa w zajęciach i zdrowej rywalizacji. Zajęcia są w pełni dopasowane do potrzeb i umiejętności kursantów i prowadzone w taki sposób, by szybko i skutecznie nauczyć się rozmawiać bez barier w środowisku biznesowym. Duża swoboda w terminach planowanych spotkań oraz stały monitoring postępów wpływa na jakość naszych usług, a łączenie pożytecznego z przyjemnym wyróżnia nas spośród innych.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego dla firm?

W ProfiLingua oferujemy naukę tłumaczenia korespondencji i urzędowych dokumentów oraz umiejętność odbioru komunikatu np. przez telefon czy video chat. Dodatkowo, z naszymi kursantami ćwiczymy umiejętną obsługę i opiekę klientów zagranicznych, do której komunikacja w ich ojczystym języku jest niezbędna. Na bieżąco weryfikujemy postępy co wpływa na rozwój pracowników i uczestników i motywuje do dalszego rozwoju.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe