Nauka języka rosyjskiego kursy wakacyjne

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w wakacje?

Język rosyjski jest z jednym z bardziej intrygujących w Europie. Jeżeli rozważasz naukę nowego języka, postaw na oryginalność i zapisz się właśnie na język rosyjski. A jeżeli ciężko Ci wygospodarować czas wolny w ciągu roku – wakacyjny kurs będzie idealnym rozwiązaniem. Nie tylko sprawi, że kreatywnie i produktywnie spędzisz lato, ale również opanujesz roczny materiał w zaledwie kilka tygodni! Dzięki ProfiLingua masz szansę nauczyć się nowego języka i poszerzyć swoje horyzonty! To umiejętność, którą zdecydowanie możesz pochwalić się znajomym oraz wyróżnić w swoim CV.

Wakacyjny kurs języka rosyjskiego

W ProfiLingua chcemy możliwie jak najlepiej dostosować się do Twojego czasu i potrzeb. Dlatego proponujemy dwa rozwiązania – kurs miesięczny i dwumiesięczny. Pierwszy z nich pozwoli Ci opanować 1 semestr standardowej nauki w zaledwie 4 tygodnie! A jeżeli chcesz znaleźć się o dwa poziomy wyżej w języku rosyjskim, postaw na dwumiesięczną naukę w naszej szkole! Zajęcia będą intensywne, lecz przygotowane w taki sposób, abyś miał/ła możliwość opanować rok nauki już w 8 tygodni. Rezultaty będą widoczne już po pierwszych lekcjach, a nic tak nie napędza do dalszej pracy jak progres. A żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci naukę, oferujemy kurs indywidualny, podczas którego wspólnie z lektorem ustalicie terminy spotkań.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka rosyjskiego?

Dzięki starannie przygotowanym materiałom dydaktycznym i sumiennej pracy nauczysz się podstawowych zwrotów i słownictwa rosyjskiego. Poznasz również cyrylicę dzięki czemu bez problemu odczytasz rosyjskojęzyczne teksty w oryginale. Po skończonym kursie, nie straszna będzie Ci konwersacja z obcokrajowcem na podstawowym poziomie. Będziesz w stanie opowiedzieć coś o sobie, o swoich planach czy zainteresowaniach. A to wszystko w zaledwie kilka tygodni! Warto czasem przyłożyć się do intensywnej nauki, by zyskać tym samym więcej czasu na opanowanie wyższego poziomu. To niezwykle budujące doświadczenie, które zwiększy Twoją pewność siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe