Nauka niemieckiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego dla firm?

Jeżeli interesujesz się nowoczesną technologią, myślisz o wyjeździe za granicę lub prowadzisz własną działalność – język niemiecki dla firm będzie dużym atutem. Niemcy to najlepsze miejsce innowacji, w której wynalazki technologiczne przekształcane są w rzeczywiste gospodarze sukcesy. Niemiecka gospodarka obrała kierunek w stronę lepszej przyszłości, dlatego to doskonałe miejsce na inwestycję. Jeżeli prowadzisz działalność, z pewnością doceniasz niemieckich kontrahentów i partnerów biznesowych. A im bardziej chcesz zaimponować niemieckim przedsiębiorcom, tym większa powinna być inwestycja w branżowy język.

Kurs języka niemieckiego dla firm

W naszej szkole, lektorzy obrali za cel efektywną i produktywną naukę języka niemieckiego w przyjaznej atmosferze. Język branżowy cechuje się przede wszystkim specjalistycznym słownictwem, a nauka poprzez rozmowę pozwala na szybkie przyswojenie go. Na zajęciach nasi kursanci ćwiczą przemowy, przygotowują prezentację prezentującą dane i statystyki, odtwarzają scenki spotkań biznesowych i nie tylko. Dzięki temu, w szybkim czasie przyswajane jest branżowe słownictwo i ćwiczone techniki komunikacji.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego dla firm?

Prężnie rozwijająca się coraz większa ilość startupów w Niemczech przekłada się na duże zapotrzebowanie niemieckojęzycznych pracowników. Podstawa zdobyta w szkole nie wystarczy by sprawnie porozumiewać się na rynku pracy. Dzięki kursowi dla firm z języka niemieckiego swobodna komunikacja stanie się możliwa. Niemcy kuszą nie tylko gospodarką, która sprzyja innowacjom, ale również niskie koszty utrzymania działalności. Dzięki znajomości biznesowego niemieckiego otwierają się nieograniczone możliwości, które wpłyną na przyszłość zarówno firmy, jak i pracownika.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe