Kurs języka japońskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Kielcach?

Jesteś mieszkańcem Kielc lub okolicy i planujesz naukę nietypowego języka? W naszej szkole ProfiLingua oferujemy wysokiej klasy kursy języka japońskiego. Jeżeli chcesz uczyć się niszowego języka, wybierz język Japonii i jej ekscentryczną kulturę. To nie tylko nauka niepowtarzalnej zdolności, którą można zaimponować znajomym. To również szansa na zapoznanie się z kulturą Dalekiego Wschodu. W ten sposób zyskasz w oczach przyszłego pracodawcy. Bez wątpienia podczas rekrutacji zauważy i zachowa w pamięci zaangażowanie w naukę nietypowego języka. Jeżeli Twoje perspektywy będą wiązać się z językiem japońskim, wybierz instytucję naukową w Kielcach. Przekonaj się, że nauka języków obcych może być produktywna i przyjemna.

Kurs języka japońskiego Kielce

Lekcje japońskiego w Kielcach są prowadzone w grupach lub indywidualnie. Po zweryfikowaniu Twoich umiejętności przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnym poziomie zaawansowania językowego. Dzięki temu możesz rozpocząć naukę od początku lub kontynuować ją na wyższym poziomie. Nasza oferta zawiera kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży, a każde szkolenie może odbyć się w formie: wakacyjnej, intensywnej, online czy konwersacyjnej. Organizujemy również formy współpracy dla firm, podczas których nauczysz się języka z branży, która Cię interesuje. Po skończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający znajomość języka na danym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Kielcach?

Dzięki kursowi języka japońskiego w Kielcach możesz potrenować pracę w grupach i zbudować tym samym pewność siebie. Podczas zajęć będziesz uczyć się nie tylko gramatyki i słownictwa japońskiego. Podszkolisz również japoński alfabet i nauczysz się rozmawiać w tym języku bez barier. Na naszych zajęciach poćwiczysz nawiązywanie dialogu, aby w przyszłości nie mieć żadnych oporów przed polemiką z obcokrajowcem. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz upragnioną wiedzę i będziesz mógł/mogła bez problemu przejść na wyższy poziom. Dzięki temu podróż do Japonii stanie się możliwa do zrealizowania, a praca i życie na terenie tego kraju o wiele łatwiejsze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe