Kurs języka włoskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Łodzi?

Planujesz wakacje we Włoszech, zamierzasz studiować w tym kraju lub wyjechać do pracy? Nie ważne, w jaki celu chcesz odwiedzić ten niezwykły kraj – my sprawimy, że skutecznie nauczysz się włoskiego, który pozwoli Ci komunikować się z innymi w codziennych sytuacjach. Po zakończonym kursie możesz śmiało wykorzystywać zdobyte umiejętności w praktyce, dzięki wykorzystaniu na zajęciach metody komunikatywnej. Stawiamy tym samym przede wszystkim na mówienie, które pozwala nam dogadać się z mieszkańcami Włoch czy obcokrajowcami, którzy posługują się włoskim. Na pewno język ten jest bardzo melodyjny i wcale nie trudny do nauki. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się włoskiego, to zapisz się na kurs w szkole ProfiLingua w Łodzi, gdzie kadra lektorów i native speakerów płynnie nauczy Cię mówić i rozumieć po włosku.

Kurs języka włoskiego Łódź

Nasza oferta kursu języka włoskiego skierowana jest do wszystkich – niezależnie od wieku oraz poziomu umiejętności. Dlatego na nasze zajęcia mogą uczęszczać dzieci, młodzież oraz dorośli. Nie wiesz, na jakim etapie jesteś? Wypełni bezpłatny test włoskiego, a my następnie skontaktujemy się z Tobą w celu dobrania odpowiedniego kurs – dopasowanego do Twoich potrzeb. Możesz uczęszczać na kurs grupowy oraz indywidualny, a także online! Elastycznie dopasujemy się do Ciebie, aby nauka sprawiała Ci przede wszystkim przyjemność.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Łodzi?

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z włoskim, to gwarantujemy, że szybko polubisz ten język, a także z łatwością zrozumiesz wszystkie tajniki słownictwa oraz gramatyki. Wykorzystujemy język w praktyce, dlatego bez problemu przełamiesz barierę komunikacyjną. W łatwy sposób rozpoczniesz posługiwanie się językiem, a różnorodna tematyka pozwoli Ci zdobyć szeroką wiedzę, którą następnie wykorzystasz podczas rozmów. Nauka w ProfiLingua umożliwia zyskania większej pewności siebie. Nawiążesz nowe znajomości, co spowoduje, że posługiwanie się włoskim nie będzie problemem. Z naszą pomocą osiągniesz wymarzony poziom i przekonasz się, że nauka języka włoskiego jest przede wszystkim łatwa i przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe