Nauka języka japońskiego kursy indywidualne

Dlaczego warto uczyć się japońskiego indywidualnie?

Język japoński to niezwykle oryginalny język, którego nauka staje się coraz bardziej popularna. Może się to wiązać z poszukiwaniem przez pracodawców ludzi, znających unikatowe języki, lub rosnącą fascynacją magiczną kulturą Japonii. Najistotniejszą kwestią jest jednak Twój cel, oraz Twoje wewnętrzne potrzeby. Toteż, wychodząc im naprzeciw, opracowaliśmy kurs indywidualny! Nie tylko uzyskasz perspektywę nauki wyłącznie ze speakerem, ale również będziesz miał/ła możliwość samodzielnie wyznaczyć daty spotkań.

Kurs języka japońskiego indywidualnie

Kurs indywidualny jest całkowicie poświęcony jednej osobie. Mowa oczywiście o Tobie! Dlatego nie tylko koordynujesz terminy zajęć, ale również przerabiany program. Niezależnie od tego, czy interesujesz się konkretnym zagadnieniem, chcesz zgłębić słownictwo, czy móc rozumieć anime w oryginale. Nasz profesjonalny i wykształcony native speaker zrealizuje stosowny do Twoich potrzeb program. Korzystając ze szczegółowo przygotowanych materiałów dydaktycznych zagwarantuje produktywną i przyjemną naukę języka japońskiego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego indywidualnie?

Jeżeli nie lubisz uczyć się w grupie, to zdecydowanie możliwość nauki wyłącznie z nauczycielem przypadnie Ci do gustu. Język japoński jest jednym z trudniejszych języków, dlatego jego samodzielna nauka może nie dać zadowalających efektów. W przeciwieństwie do kursu w naszej szkole, gdzie specjalista monitoruje postępy w nauce, które zresztą dostrzeżesz już po pierwszym miesiącu spotkań. Dzięki temu podróż, lub zatrudnienie na terenie Japonii z odległego marzenia zmieni się w możliwym do osiągnięcia celem w życiu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe