Nauka języka niderlandzkiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego?

Hallo! Holandia to kraj tulipanów, wiatraków i podróży rowerowych. Swoją interesującą kulturą przyciąga rocznie bardzo wielu turystów. A czy myślałeś kiedyś o tym, jak duży komfort daje możliwość znajomości języka kraju, do którego podróżujesz? Język niderlandzki jest wbrew powszechnej opinii bardzo prosty i łatwy w nauce, a z pomocą naszych lektorów – niezwykle przyjemny. Ucząc się języka wpływasz na rozwój swoich szarych komórek, a stawiając na oryginalność, wyróżnisz się spośród innych.

Kurs języka niderlandzkiego dla młodzieży

W kursie dla młodzieży mogą wziąć udział wszystkie dzieci w kategorii wiekowej 13-17 lat. Po przejściu procesu rekrutacyjnego, przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnym poziomie zaawansowania. W trakcie kursu zawsze masz możliwość konsultacji indywidualnej z naszymi native speakerami oraz wzięcie udziału w warsztatach powtórkowych. Na zajęciach panuje pozytywna i przyjazna atmosfera, która sprzyja nauce niderlandzkiego języka oraz zachęca do czynnego uczestnictwa.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego dla młodzieży?

Uczestnicząc w kursie dla młodzieży zyskujesz nie tylko wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na swobodne posługiwanie się językiem. To również świetna okazja do kreatywnego spędzenia czasu po szkole oraz do poznania wielu interesujących ludzi. Ucząc się języka zaznajomisz się także z holenderską kulturą i poznasz tajniki niderlandzkiego pragmatyzmu. Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie łączymy przyjemne z pożytecznym i pomagamy Ci w realizacji Twojego celu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe