Nauka niderlandzkiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego dla firm?

Sam język niderlandzki jest większy niż wszystkie skandynawskie razem wzięte, ponieważ posługuje się nim aż 20 milionów ludzi na świecie. Firmy holenderskie są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych na świecie i gdzie się nie obejrzysz widzisz jedną z nich. Philips, Shell, Heineken, ING to tylko wybrane firmy, które prezentują silną pozycję na rynku. Jeżeli rozważasz międzynarodową współpracę, warto „uderzyć” w holenderski rynek. Do tego, potrzeby będzie zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom język niderlandzki.

Kurs języka niderlandzkiego dla firm

Maksymalnie dwunastoosobowe grupy, stały monitoring postępów oraz indywidualne podejście do każdego klienta, to coś co ceni sobie nasza szkoła. Dlatego, uczestnicząc w kursie dla firm błyskawicznie zobaczysz pierwsze postępy w umiejętności posługiwania się językiem branżowym. Metoda komunikatywna stosowana w naszej szkole pozwoli zbudować pewność siebie i dodatkowo zintegrować się z resztą kursantów.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego dla firm?

Holenderski rynek stanie przed Tobą otworem! Języki w 80% procentach przydają się właśnie w pracy, dlatego głównie z tego względu warto inwestować w kursy dla firm. Przygotują pracodawcę i pracowników na konieczność komunikowania się w ojczystym języku kraju, z którym współpracują. Będzie to świadczyło o wysokich kompetencjach firmy i pozytywnie wpłynie na kontakty interpersonalne. Nasi lektorzy wychodzą z założenia, że kluczem do skutecznej komunikacji na płaszczyźnie biznesowej, jest umiejętność porozumiewania się – dlatego zyskujesz u nas możliwość rozmawiania bez barier. Skuteczna interakcja to podstawa.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe