Nauka portugalskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego dla firm?

W dzisiejszych czasach, dokształcanie językowe swojej firmy staje się koniecznością. Coraz więcej działalności gospodarczych rozpatruje wzięcie udziału w profesjonalnym kursie, oferowanym przez szkoły językowe. Przedsiębiorcy doceniają współpracę międzynarodową i coraz chętniej podbijają rynki światowe, a bez znajomości języka branżowego. Jeżeli firma w której pracujesz, lub kierujesz wymaga kontaktów z portugalskimi partnerami lub klientami – warto wziąć udział w kursie dla firm.

Kurs języka portugalskiego dla firm

Kurs języka portugalskiego w ProfiLingua jest prowadzony w niezbyt licznych grupach, podzielonych na trzy różne poziomy. Dzięki temu, speakerzy mają możliwość wybrać odpowiednie materiały edukacyjne i pojedynczo móc wyedukować każdego słuchacza. Nasza szkoła wyróżnia się wysokim zaangażowaniem dydaktyków by w komfortowej i profesjonalnej atmosferze prowadzić zajęcia z zakresu profesjonalnej terminologii portugalskiego biznesu.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego dla firm?

Biorąc pod uwagę potrzeby kursantów, nasza szkoła oferuje profesjonalne przygotowanie z zakresu języka portugalskiego stosowanego w branży: IT, handlowej, marketingowej, reklamowej i wielu, wielu innych. Przeszkoleni pracownicy, którzy bez obecności słuchacza są w stanie porozumieć się z zagranicznym klientem bez barier wpłyną na wizerunek firmy. Dzięki temu przedsiębiorstwo zyska wysoką pozycję na rynku i będzie miało możliwość pozyskania nowych klientów, lub zatrudnianie pracowników portugalskiego pochodzenia na terenie Polski.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe