Kursy języka portugalskiego konwersacyjne

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?

Jeżeli marzy Ci się wyjazd do Portugalii, ale wciąż obawiasz się blokady językowej – z pomocą przychodzi kurs konwersacyjny ProfiLingua. To niepowtarzalna szansa, by w przyjemnej i luźnej atmosferze nauczyć się płynnie mówić po portugalsku. Dzięki temu, możliwość porozumiewania się z osobą portugalskojęzyczną stanie się banalnie proste i kto wie, może będzie to okazją do nawiązania nowych znajomości.

Kurs języka portugalskiego konwersacyjnego

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? ProfiLingua śpieszy z pomocą. Godziny zajęć są bardzo elastyczne, a jeżeli wolisz naukę w samotności, możesz wybrać formę indywidualną, na której lektor poświęci Ci całą uwagę. Nauka portugalskiego w formie konwersacji, to przede wszystkim rozmowa na bieżące tematy, opowiadanie o swoich planach na przyszłość, rozważanie na temat różnic międzykulturowych, ochrony środowiska i nie tylko. Metoda ta pozwoli Ci na zdobycie swobody językowej i umiejętności porozumiewania się portugalskim w życiu codziennym.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego konwersacyjnego?

Umiejętność biegłego posługiwania się niszowym językiem jest bardzo pożądana na rynku pracy ponieważ wyróżni Cię wśród innych kandydatów. A niezależnie od tego jaki jest Twój cel nauki sprawi, że zwiększy się Twoja pewność siebie i satysfakcja z samorealizacji. Udział w naszym kursie to jednocześnie wspaniała zabawa i efektywna nauka, dzięki czemu otworzy się przed Tobą niezliczona ilość możliwości. Dzięki nam, rozmowa z obcokrajowcem spotkanym na ulicy może przerodzić się w ożywioną dyskusję, która może prowadzić do nowych, wartościowych znajomości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe