Rosyjski dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego dla zaawansowanych?

Znajomość języka rosyjskiego może przydać się osobom, które chcą wyróżnić się na rynku pracy i planują studiować czy mieszkać w Rosji lub kraju, gdzie obowiązuje język rosyjski. Ponadto język ten zyskał rangę międzynarodowego, ponieważ zna go prawie 300 milionów ludzi. Dlatego zapraszamy na kursy rosyjskiego wszystkie osoby, które znają język na poziomie zaawansowanym. Nasza metoda nauczania PROFI skupia się wykorzystaniu języka w praktycznych sytuacjach. Na zajęciach skupiamy się na mówieniu oraz prowadzeniu konwersacji, dzięki którym nauczymy Cię poprawnej wymowy oraz akcentu. Nasza doświadczona kadra lektorów i native speakerów pomoże Ci zapoznać się ze wszystkimi tajnikami języka oraz przyswoisz niezbędną wiedzę językową.

Kurs języka rosyjskiego dla zaawansowanych

U nas możesz zapisać się na zajęcia grupowe, indywidualne oraz online. Prowadzimy kursy rosyjskiego od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyś u nas rozpoczął naukę na najwyższym poziomie. Dołożymy wszelkich starań, abyś zyskał odpowiednie umiejętności i wiedzę, które pomogą Ci płynnie porozumiewać się po rosyjsku.

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego dla zaawansowanych?

Nauczymy Cię pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po rosyjsku, dzięki temu opanujesz rosyjski zarówno w mowie, jak i piśmie. Posługujemy się językiem w praktycznych sytuacjach, dzięki temu szybko uczysz się nowych zagadnień. Porozumiewanie się po rosyjsku z innymi nie będzie trudne. Dołożymy wszelkich starań, abyś szybko zrealizował zamierzony cel. Zainwestuj w swoje zdolności językowe, a my pomożemy Ci podnieść je na wyższy poziom. Dlatego wybierz kurs języka rosyjskiego dla zaawansowanych. Gwarantujemy, że zaczniesz posługiwać się językiem płynnie i w pełni zrozumiale.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe