Kurs języka hiszpańskiego w Legnicy

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Legnicy?

ProfiLingua jest innowacyjną placówką, która oferuje rozmaite kursy języka hiszpańskiego w Legnicy. Dedykujemy nasze kursy każdemu, kto pragnie rozpocząć naukę pod okiem specjalisty. Warto skorzystać z oferty szkoły językowej, ponieważ można w ten sposób uzyskać wartościową wiedzę i przełamać barierę językową. Hiszpański to trzeci najpopularniejszy język na świecie. W każdym kraju na świecie możesz spotkać kogoś, kto będzie wiedział jak się nim posługiwać. Czy to nie brzmi zachęcająco? Warto oprócz angielskiego nauczyć się jeszcze jednego języka, ponieważ zwiększa to Twoje szanse na rynku pracy. Możesz również zapisać na kurs swoje dziecko, dzięki czemu pomożesz mu w przyszłości rozwinąć zainteresowania.

Kurs języka hiszpańskiego Legnica

Dla nas najważniejsza jest praktyczna nauka języka. Nasi lektorzy pomogą Ci pokonać wszelkie opory w mówieniu, dzięki możliwości czynnego udziału w zajęciach. Lekcje prowadzone są w grupach lub na Twoją prośbę – indywidualnie. Nasza oferta zawiera bardzo różnorodne formy kursów, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Możesz wybierać spośród kursów w Legnicy: dla firm, konwersacyjnych, wakacyjnych czy intensywnych. Dla młodzieży polecamy nasze szkolenie powtórkowe przed maturą, a dla najmłodszych uczestników, magiczne kursy dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przy użyciu starannie dobranych materiałów dydaktycznych i tablic interaktywnych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Legnicy?

Kurs hiszpańskiego w Legnicy to szansa na zwiększenie kompetencji językowych w zakresie mówienia, czytania, słuchania i pisania w obcym języku. Pozwoli Ci to na prowadzenie swobodnej rozmowy z osobą hiszpańskojęzyczną, np. podczas podróży lub wymiany studenckiej. To również szansa na pracę w światowej firmie i podróż oraz rozpoczęcie życia w jednym ze 135 krajów, w których mówi się po hiszpańsku. Praca w grupie podczas zajęć daje również dużo pewności siebie i szansę na nawiązanie nowych znajomości. Zapisując dzieci na kursy językowe, korzystnie wpływamy na ich rozwój i kształcimy świadomość o różnorodności świata. Nauka hiszpańskiego w ProfiLingua to moc korzyści, dlatego nie zwlekaj i już dziś zapisz siebie, lub swoje dziecko do naszej szkoły.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe