Nauka szwedzkiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego dla firm?

Czy zamierzasz rozpocząć działalności w jednym z najszczęśliwszych krajów na świecie? A może marzy Ci się praca w szwedzkiej korporacji? Nawet jeżeli prowadzisz już własną działalność gospodarczą, to może chcesz pozyskać szwedzkich klientów lub partnerów biznesowych? Wszystko to jest o wiele bardziej możliwe znając ich ojczysty język. Sama podstawa to jednak za mało, ponieważ aby kontakty biznesowe były na jak najwyższym poziomie, co wpływa korzystnie na interesy, konieczna jest znajomość profesjonalnego słownictwa. Bez względu na to, jaką funkcję pełnisz w danej firmie. Jeżeli planujesz kontakty z jednym ze skandynawskich krajów, warto zainwestować w siebie.

Kurs języka szwedzkiego dla firm

Co najwyżej dwunastoosobowe zespoły kursantów, systematyczny monitoring postępów oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika, to nasza wizytówka. Dlatego, regularnie uczestnicząc w kursie dla firm szybko zobaczysz pierwsze postępy w posługiwaniu się językiem branżowym. Metoda komunikatywna, którą praktykujemy w naszej szkole, wpłynie na Twoją pewność siebie i umiejętności interpersonalne.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego dla firm?

Firma, która chce współpracować ze szwedzkim rynkiem, powinna mieć pracowników, którzy posługuje się biegle językiem, zarówno mowie i w piśmie. Kurs języka szwedzkiego daje perspektywę nauki specjalistycznego zasobu słów oraz podstawowych wyrażeń funkcjonujących w świecie biznesu. Dzięki temu, klienci i kooperanci odnotują wysokie kompetencje firmy i z przyjemnością podejmą współpracę. Biegłość w posługiwaniu się branżowym szwedzkim umożliwi aktywny udział w konferencjach biznesowych, uczestnictwo w zagranicznych szkoleniach i udany kontakt z klientem, zarówno podczas korespondencji jak i prywatnych spotkaniach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe