Nauka chińskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się chińskiego dla firm?

Jeżeli rozważasz pracę w Chinach, lub możliwość pozyskania chińskiego kontrahenta, bardzo ważna jest znajomość ich ojczystego języka. Nie trzeba przypominać, że Chiny są jednym z najszybciej rozwijających się krajów, dlatego każdy właściciel firmy marzy o zagranicznej współpracy na terenie tego kraju. Dzięki nauce specjalistycznego języka zyskujesz możliwość przeprowadzania profesjonalnych rozmów ograniczając tym samym obecność tłumacza. To z pewnością zaimponuje partnerom biznesowym i będzie świadczyło o wysokim profesjonalizmie.

Kurs języka chińskiego dla firm

Kurs języka chińskiego w ProfiLingua odbywa się w małych grupach, a każda grupa cechuje się różnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu, lektorzy mogą dopasować odpowiednie materiały dydaktyczne i indywidualnie podejść do każdego kursanta. Nasza szkoła cechuje się wysokim zaangażowaniem nauczycieli w przyjemną i efektywną naukę oraz stałym monitorowaniem postępów w nauce.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego dla firm?

Udział w kursie językowym dla firm daje możliwość nauki szerokiej gamy profesjonalnego słownictwa, którego nie mieliśmy możliwości poznać w normalnym toku edukacji. Będzie się ono wiązało z daną branżą lub specyfikacją firmy. Język specjalistyczny powstał po to, by ułatwić pracownikom i pracodawcom oraz klientom porozumiewanie się w sferze zawodowej. A decydując się na kurs z kolegami i koleżankami w rodzi się szansa na dodatkową integrację między sobą. Lepsze kontakty z klientem oraz znajomość zagranicznego rynku wpływa na wyższą pozycję firmy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe