Kurs języka angielskiego w Zielonej Górze

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Zielonej Górze?

W trosce o mieszkańców Zielonej Góry i okolic oraz mając na uwadze ich charyzmę i aspiracje, zrealizowaliśmy różnorodną ofertę kursów językowych. Mamy świadomość jak ważną i pożądaną umiejętnością jest dziś opanowanie języków. Dlatego w ProfiLingua przygotowaliśmy profesjonalny kurs języka angielskiego, który nauczy Cię tego, czego nie nauczyła szkoła. Nie ma na co czekać, inwestycja w siebie jest najlepszą z możliwych ponieważ przynosi odczuwalne rezultaty. Zadbaj o swoją przyszłość, lub przyszłość Twojego dziecka i zapisz się na kurs angielskiego Zielona Góra.

Kurs języka angielskiego Zielona Góra

ProfiLingua oferuje przeróżne kursy z myślą, o potrzebach wszystkich klientów. Lektoraty prowadzone są w grupach do maksimum 12 osób, lecz na Twoje życzenie przygotujemy również kurs indywidualny. Cenimy sobie Twój czas, dlatego przygotowaliśmy nasz grafik tak, by każdy zyskał równe szanse na naukę. Lektorzy i native speakerzy pracujący w naszych placówkach, w tym również w Zielonej Górze, to specjaliści w swojej dziedzinie, których cechuje indywidualne podejście do wszystkich uczniów. Wyrażają gotowość by w każdej chwili przeprowadzić konsultację 1 na 1, a wyniki i postępy w nauce są prezentowane na bieżąco.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Zielonej Górze?

Jeżeli marzysz o wprawnej komunikacji w języku angielskim, możesz osiągnąć swój cel zapisując się na jeden z wielu kursów w naszej szkole. To nie tylko nauka gramatyki, ale również przydatnych zwrotów, słownictwa oraz przede wszystkim płynnej komunikacji. Wystarczy odrobina chęci i poświęcenia, by zyskać upragnioną wiedzę. To bardzo wartościowe przeżycie, które rozwija osobowość i zwiększa pewność siebie. Dzięki naszym niezwodnym i autorskim metodom nauczania, sprawimy, że będziesz w stanie rozmawiać po angielsku bez barier.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe