Kurs języka angielskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Katowicach?

Pochodzisz z Katowic lub mieszkasz w pobliżu tego miasta, i nie możesz zdecydować się na odpowiednią szkołę językową dla siebie, lub własnego dziecka? Masz dużo na głowie i ciężko pogodzić Ci naukę z obowiązkami codziennego życia? Z pomocą śpieszy ProfiLingua, która oferuje swoje usługi również w Katowicach, by umożliwić Ci skuteczną naukę angielskiego. Jesteśmy niezwykle elastyczni i dostosujemy się do Ciebie i Twojego czasu, dlatego nie zwlekaj i już dziś rozpocznij swoją przygodę z angielskim. Wpłyniesz pozytywnie na swój rozwój osobisty i zagwarantujesz pewniejszą przyszłość sobie, lub Twojemu dziecku.

Kurs języka angielskiego Katowice

Nasz kurs angielskiego Katowice jest dedykowany wszystkim mieszkańcom tego ujmującego miasta. Nie ważne w jakim wieku jesteś Ty, lub Twoje pociechy oraz na jakim poziomie posługujecie się językiem. Organizujemy kursy i warsztaty dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Dla najmłodszych mamy coś specjalnego w postaci nauki metodą Disney English. Możesz wybrać spośród kursów indywidualnych, konwersacyjnych, wakacyjnych oraz dla firm. Nie tylko zapoznasz się z językiem i jego zastosowaniem w praktyce. To idealna szansa na przełamanie bariery językowej i nauka płynnego używania języka w mowie i piśmie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Katowicach?

Kurs języka angielskiego Katowice daje szansę każdemu, by w przyjaznej atmosferze nauczył się posługiwania nim w życiu codziennym. Zależy nam na praktycznym zastosowaniu języka, więc właśnie w takiej formie prowadzone są nasze lekcje. Dzięki temu, pozbędziesz się stresu związanego z wyjazdem za granicę i zyskasz szansę na nieskrępowaną rozmowę. Rozwiniesz kompetencje językowe, takie jak mówienie, pisanie, słuchanie i czytanie w języku angielskim. Poznasz kulturę krajów anglojęzycznych i mnóstwo interesujących osób. Zapraszamy!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe