Kurs języka angielskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Poznaniu?

Argumentów przemawiających za rozpoczęciem nauki angielskiego jest bez liku. Zaczynając od wymogów, które stawiają pracodawcy poszukując pracowników, a kończąc na własnym rozwoju. Ponieważ bierzemy pod uwagę potrzeby społeczeństwa żyjącego w XXI wieku, nasza szkoła językowa ProfiLingua, ciągle się rozwija. Otwieramy coraz więcej placówek, między innymi w Poznaniu, dzięki czemu każdy może tu rozpocząć naukę angielskiego.

Kurs języka angielskiego Poznań

Angielski Poznań, to kurs dedykowany osobom z tego okręgu, którzy chcą rozpocząć, lub kontynuować naukę na wyższym poziomie. Lekcje poświęcone są ludziom bez względu na wiek czy stopień zaawansowania językowego. Po zakończonym procesie rekrutacyjnym, zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy, lub masz możliwość rozpoczęcia indywidualnych lekcji, sam na sam z lektorem. W ProfiLingua Poznań oferujemy szeroką gamę kursów dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. U nas na pewno znajdziesz idealny kurs dla siebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Poznaniu?

Nasze własne metody PROFI i SMILE, to opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia skuteczne sposoby nauki angielskiego. Zauważalne postępy można dostrzec już po pierwszych kilku zajęciach. W zależności od wyboru kursu, pozyskasz wiedzę z zakresu języka angielskiego i zwiększysz swoje kompetencje. Angielski w Poznaniu jest zwieńczony cenny certyfikatem z ukończenia kursu na danym poziomie. To z pewnością wzbogaci CV, wyróżni spośród innych i pozwoli na pewniejszą przyszłość. Rozpocznij przygodę z językiem ProfiLingua już teraz!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe