Kurs języka angielskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Sosnowcu?

Nasze kursy językowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ludzi, którzy chcą uczyć się angielskiego. Z myślą o nich, otwieramy coraz więcej placówek ProfiLingua, w tym również w Sosnowcu. Serdecznie, zapraszamy mieszkańców tego miasta i okolicy, ponieważ nauka języków jeszcze nigdy nie była tak ważna, jak w dzisiejszej dobie globalizacji. Warto inwestować w edukację językową, ponieważ ma to znaczący wpływ na przyszłą ścieżkę kariery, lub rozwinięcie obecnej. Nie ma na co czekać, ponieważ im wcześniej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz biegłość językową. A jeżeli myślisz już o przyszłości swojego dziecka, zapisz go na nasze dedykowane kursy Disney English, czym pozytywnie wpłyniesz na jego rozwój.

Kurs języka angielskiego Sosnowiec

Lekcje w ProfiLingua w Sosnowcu prowadzone są tak, by nauczyć kursantów praktycznego zastosowania angielskiego. Dzięki małym grupom liczącym maksymalnie 12 osób, każdy może wziąć udział w rozmowie, czy wyrazić swoje zdanie na dany temat. Jeżeli jednak cenisz sobie naukę indywidualną, zapraszamy na kurs spotkań 1 na 1 z lektorem lub speakerem. Wówczas to Ty ustalisz termin i godzinę zajęć i zyskasz pełną uwagę nauczyciela, który będzie monitorował Twoje postępy w nauce. Oferujemy również warsztaty językowe oraz dajemy możliwość przystąpienia do międzynarodowych egzaminów, które z pewnością wzbogacą Twoje CV.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Sosnowcu?

Nauka angielskiego w ProfiLingua w Sosnowcu, to jedyna w swoim rodzaju szansa na skuteczną naukę języka pod okiem specjalisty. Dzięki temu pozbędziesz się bariery językowej i nauczysz się stosować angielski w życiu codziennym. Podróżowanie stanie się o wiele łatwiejsze, a takie wycieczki z pewnością dostarczą niezapomnianych doznań. Ponadto, dzięki nauce angielskiego dla firm zyskujesz możliwość pracy za granicą, w dowolnym zawodzie. Już dziś rozpocznij naukę w naszej szkole i przekonaj się na własnej skórze jak wiele zyskasz!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe