Kurs języka francuskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Krakowie?

Wiele osób uważa, że francuski jest trudny do opanowania – nic bardziej mylnego! Sprawimy, że skutecznie nauczysz się tego języka i przekonasz się, że nie jest to wcale tak trudne. W końcu językiem tym posługuje się ponad 200 milionów ludzi na całym świecie, a podczas podróży przyda się także w Belgii, Szwajcarii, Kanadzie, Afryce oraz pozostałych państwach frankofońskich. Uczenie się francuskiego zwiększa szanse na rynku pracy nie tylko w Polsce, ale również we wspomnianych krajach frankofońskich. Ponadto znajomość tego języka poszerza wiele horyzontów zarówno osobistych, jak i zawodowych. Dzięki nauce poznasz również kulturę, sztukę i obyczaje Francji. Nauka francuskiego w ProfiLingua sprawi, że otrzymasz wiele nowych umiejętności.

Kurs języka francuskiego Kraków

Francuski Kraków to możliwość wyboru spośród wielu kursów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jeśli dopiero co zaczynasz swoją przygodę z językiem lub kontynuujesz edukację na wyższym poziomie, szkoła ProfiLingua jest właśnie dla Ciebie. Gdy jednak nie jesteś pewien, co do swojego stopnia zaawansowania, warto, abyś wypełnił u nas bezpłatny test francuskiego. Po jego uzupełnieniu skontaktujemy się z Tobą w celu wyboru odpowiedniego kursu. Możesz skorzystać z zajęć grupowych oraz indywidualnych, a elastyczny grafik pozwoli Ci dopasować swoje obowiązki do nauki języka.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Krakowie?

Nauka w ProfiLingua w Krakowie umożliwi Ci zdobycie większej pewności siebie oraz nowych znajomości, dzięki czemu z łatwością porozumiesz się po francusku z innymi osobami. Wykorzystujemy metodę komunikatywną, która w praktyczny sposób uczy języka. Bez problemu przyswoisz wszelkie zagadnienia związane ze słownictwem oraz gramatyką, a także nauczysz się pisać, czytać, słuchać oraz przede wszystkim mówić po francusku. Możesz uczyć się na jednym z wybranych przez siebie kursów lub wygodnie on-line – kiedy i gdzie chcesz.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe