Kurs języka francuskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Łodzi?

Szukasz skutecznego sposobu na naukę języka, lecz nie wiesz jak zacząć? Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, by rozwiązać bezpłatny test językowy, a w ciągu kilku dni nasz pracownik zaproponuję odpowiednią ofertę. Jeżeli mieszkasz w Łodzi i rozważasz naukę innego, niż angielski języka – zapraszamy do udziału w naszym dedykowanym kursie języka francuskiego! Francja to piękny kraj, który zapewnia nie tylko atrakcje turystyczne, ale również życie na bardzo dobrym poziomie. Z naszym kursem, zdobycie wartościowej pracy w tym kraju stanie się możliwe, dzięki czemu otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

Kurs języka francuskiego Łódź

Nasza innowacyjna łódzka placówka powstała z myślą o każdej osobie, która chce nauczyć się języka. Oferujemy rozmaite szkolenia i warsztaty, dzięki którym uzyskasz pożądaną wiedzę, nauczysz się gramatyki i poćwiczysz używanie języka w praktyce. Francuski Łódź to, w zależności od Twoich potrzeb, kurs odbywający się w trybie standardowym, online, konwersacyjnym czy nawet indywidualnym. Dostosujemy naszą ofertę pod Twoje potrzeby, mając na uwadze czy język jest Ci potrzebny w pracy, w życiu codziennym czy w celu dogadania się z francuskojęzycznymi znajomymi. Z nami masz szansę na produktywną naukę w przyjemnej atmosferze.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Łodzi?

Jeżeli rozważasz pracę i życie za granicą, w krajach francuskojęzycznych – u nas nauczysz się posługiwać językiem w każdej sytuacji. Cenimy sobie praktyczne zastosowanie francuskiego i właśnie takie metody stosujemy podczas zajęć. Wyjazd do Francji czy Belgii, lub możliwość studiowania w tych krajach będzie możliwa, a przed Tobą otworzą się nowe możliwości. Poszerzysz swoje kompetencje językowe i nauczysz się władać językiem bez barier. Systematyczna nauka będzie miała również pozytywny wpływ na Twój rozwój, a uzyskany certyfikat uczestnictwa wzbogaci Twoje CV.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe