Kurs języka hiszpańskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Poznaniu?

Stań się jednym z prawie 500 mln ludzi na całym świecie, którzy potrafią mówić w języku hiszpańskim! Dołącz do tego zacnego grona poprzez uczestnictwo w naszym kursie języka hiszpańskiego w Poznaniu, który dedykujemy wszystkim osobom, bez względu na wiek i umiejętności. Udział w kursie może być doskonałą zabawą i jednocześnie budującym doświadczeniem. W rezultacie staniesz się osobą, która potrafi mówić w innym, niż angielski języku i zyskasz pewniejszą pozycję na rynku pracy. Odwiedź naszą placówkę w Poznaniu i zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Kurs języka hiszpańskiego Poznań

Nauczanie w ProfiLingua prowadzone jest z myślą o rozmaitych potrzebach i możliwościach naszych klientów. Oferujemy warsztaty językowe, kursy indywidualne, zajęcia z konwersacji oraz szkolenia dla firm. Dedykowane są dla ludzi w każdym wieku i bez względu na poziom zaawansowania językowego. Jeżeli nie wiesz, jak zacząć to wypełnij nasz bezpłatny test hiszpańskiego, co zajmie Ci 10 minut. Dzięki temu przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i poinformujemy Cię o niej następnego dnia roboczego! Profesjonalni nauczyciele prowadzą również zajęcia w formie gier i zabaw dla najmłodszych, podczas których przy użyciu tablicy multimedialnej, dzieci „nieświadomie” uczą się hiszpańskiego. Gwarantujemy, że nauka języka to nie tylko cenne przeżycie, ale również udana zabawa.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Poznaniu?

Umiejętność rozmawiania w języku hiszpańskim z pewnością docenisz w momencie, w którym będąc za granicą uda Ci się trafić na osobę hiszpańskojęzyczną. Możesz nie tylko pozyskać cenne informacje, lecz może nawet nawiązać nową znajomość. Jeżeli zapiszesz na kurs Twoje dziecko, dasz mu szansę by w wieku 18 lat potrafiło już biegle mówić w tym języku, i tym samym otworzysz przed nim niezliczone możliwości. Swobodne podróżowanie, praca za granicą czy studia w obcym kraju to tylko nieliczne korzyści ukończenia kursu w Poznaniu. Przygotujemy Cię również do egzaminu dojrzałości lub przeszkolimy pracowników ze specjalistycznego słownictwa.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe