Kurs języka japońskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Warszawie?

Interesujesz się kulturą Japonii, sztuką albo marzysz o wyjeździe właśnie w tamte strony? Z pewnością kurs języka japońskiego będzie dla Ciebie, aby móc porozumieć się z mieszkańcami lub czuć się swobodnie, przebywając tam. Nauka w ProfiLingua zapewni Ci odpowiednie przygotowanie pod względem językowym, dlatego nie musisz się niczym martwić. Z pewnością japoński przyda Ci się, jeśli zamierzasz wiązać swoją przyszłość właśnie z Japonią. Ponadto japoński jest obecnie niezwykle przydatny i wcale nie jest trudny do nauczenia, jak mogłoby się wydawać. Z nami poznasz wszystkie sformułowania, gramatykę, a także pomożemy Ci pisać i mówić po japońsku. Wystarczy jedynie, że zapiszesz się na kurs w ProfiLingua w Warszawie!

Kurs języka japońskiego Warszawa

Japoński Warszawa to kursy, które dopasowane są do potrzeb każdego ucznia w oparciu o innowacyjne metody nauczania oraz przy użyciu dobranych materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw. Zajęcia prowadzimy grupowo lub indywidualnie – Ty wybierasz, jaki tryb zajęć Cię interesuje. Do dyspozycji są również kursy egzaminacyjne, konwersacyjne, on-line, dla firm czy intensywne. Skutecznie nauczymy Cię japońskiego, a z naszą pomocą osiągniesz wybrany przez siebie cel.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Warszawie?

Japoński wymaga przede wszystkim od nas znajomości poprawnej wymowy oraz pisma, dlatego stawiamy duży nacisk na oba obszary tego języka. Nauczymy Cię mówić, pisać, czytać oraz rozumieć ze słuchu, aby porozumiewanie się po japońsku nie stanowiło żadnego problemu. Wszystkich tych zagadnień uczymy na naszych kursach w ProfiLingua w Warszawie, dlatego warto skorzystać z oferty placówki. Z pewnością japoński przyda Ci się podczas podróży oraz zawodowo, gdy planujesz związać swoją pracę właśnie z Japonią. Dołożymy wszelkich starań, aby nauka z nami była przyjemna oraz przyniosła oczekiwane efekty.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe