Kurs języka niemieckiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w Szczecinie?

Język niemiecki należy do jednych z najpopularniejszych języków, zwłaszcza w krajach europejskich, dlatego tak wiele osób posługuje się nim na co dzień. Wykorzystywany jest również w celach zawodowych, dlatego nic dziwnego, że uczymy się go, aby zdobyć zatrudnienie w międzynarodowej firmie lub poza granicami naszego kraju. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz naukę języka na najwyższym poziomie z pomocą wykwalifikowanej i doświadczonej kadry lektorów. Z nami przyswoisz słownictwo, gramatykę, rozumienie ze słuchu, pisanie, czytanie oraz przede wszystkim – mówienie. Warto uczyć się niemieckiego, aby poszerzyć swoją językową wiedzę oraz poznać Niemcy także od strony kulturowej.

Kurs języka niemieckiego Szczecin

Niemiecki Szczecin to propozycja kursu dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem lub chcą ją kontynuować. Zajęcia przeznaczone są osób w różnym wieku, dlatego bez problemu niemieckiego mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. To Ty wybierasz, na jaki typ kursu chcesz uczęszczać – grupowo lub indywidualnie. Do każdego ucznia podchodzimy elastycznie, aby mógł dopasować swoje obowiązki do nauki w naszej szkole w Szczecinie. Preferujemy praktyczne wykorzystanie języka, dlatego to właśnie u nas nauczysz się niemieckiego w taki sposób, aby używanie go w codziennych i zawodowych sytuacjach nie stanowiło problemu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego w Szczecinie?

Gwarantujemy profesjonalne podejście i wsparcie podczas nauki języka niemieckiego, gdzie doświadczona kadra lektorów jest do Twojej dyspozycji. Korzystasz jedynie ze sprawdzonych materiałów podczas zajęć, gdzie zarówno na lekcjach, jak i w domu możesz z nich korzystać. Podczas zajęć stawiamy głównie na mówienie, dzięki czemu z łatwością przełamiesz swoją barierę językową. W naszej szkole nie tylko nauczysz się niemieckiego, ale zdobędziesz również więcej pewności siebie i nawiążesz nowe znajomości. Wszystko to w placówce ProfiLingua w Szczecinie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe