Kurs języka norweskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Warszawie?

Udajesz się do pracy lub w podróż do Norwegii? Nie znasz języka, ale chcesz się go nauczyć? Z ProfiLingua to łatwiejsze niż myślisz! W naszej ofercie znajdziesz możliwość nauki języka norweskiego w Warszawie. Z pewnością zdobyta wiedza przyda Ci się, gdy planujesz swoją przyszłość z Norwegią lub interesujesz się kulturą oraz sztuką tego kraju. Uczymy norweskiego zarówno od podstaw, jak i na wyższym stopniu zaawansowania, dlatego bez problemu możesz rozpocząć czy kontynuować u nas swoją przygodę z językiem. Ponadto norweski jest jednym z najłatwiejszych skandynawskich języków, a także porozumiesz się z Duńczykiem czy Szwedem mimo kilku różnic w wymowie oraz akcencie. Z pewnością znajomość norweskiego ułatwi Ci podróżowanie, podjęcie studiów czy pracy. Skorzystaj z naszej oferty, a my skutecznie nauczymy się języka.

Kurs języka norweskiego Warszawa

Zachęcamy do nauki języka norweskiego wszystkich tych, którzy interesują się kulturą skandynawską lub chcą poznać ten język od podstaw. Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia w ProfiLingua podzielone są na poszczególne kursy względem Twoich umiejętności, dlatego skupiamy się zarówno na początkujących, średnio zaawansowanych, jak i zaawansowanych. Przekonaj się, jak nauka norweskiego może być prosta i zapisz się już teraz!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Warszawie?

W naszej szkole nauczymy się wszystkich zagadnień językowych oraz pomożemy Ci zdobyć niezbędne słownictwo i gramatykę. Bez problemu poradzisz sobie z czytaniem, pisaniem, słuchaniem oraz przede wszystkim mówieniem po norwesku. Z nami zyskasz więcej pewności siebie, a bariera językowa zostanie przełamana. Dzięki temu będziesz mógł porozumieć się z innymi osobami w wielu sytuacjach – prywatnych oraz zawodowych. Norweski Warszawa to propozycja dla każdego, kto chce nauczyć się języka z wykorzystaniem metody komunikatywnej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe