Kurs języka rosyjskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Łodzi?

Chcesz nauczyć się języka rosyjskiego? Nic trudnego! W naszej szkole ProfiLingua w Łodzi masz możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy oraz wszystkich językowych zagadnień związanych z rosyjskim. Z pewnością warto uczyć się tego języka ze względu na wzrastającą jego popularność w ostatnich latach. W końcu Rosja jest największym krajem na świecie, a rosyjskim posługuje się niemal 300 milionów ludzi. Używany jest w wielu innych państwach, a dzięki temu, że zaliczany jest jako język słowiański, nie mamy zbytnio problemów z jego nauką. Po rosyjsku porozumiesz się choćby na Ukrainie, Białorusi, Litwie oraz Azji Środkowej. Warto rozpocząć jego naukę, gdy chcesz wykorzystać go do celów zawodowych lub podróżować do krajów, gdzie jest najczęściej używany.

Kurs języka rosyjskiego Łódź

Do nauki rosyjskiego w naszej szkole w Łodzi zachęcamy wszystkich, którzy chcą uczyć się języka – niezależnie czy rozpoczynają swoją przygodę, czy kontynuują edukację na wyższym poziomie. Nasza oferta kursów rosyjskiego skierowana jest do mieszkańców Łodzi oraz okolic, którzy pragną podszkolić się w znajomości tego języka. Podczas zajęć korzystasz ze sprawdzonych materiałów dydaktycznych, dzięki którym nauka stanie się przyjemniejsza. Wykwalifikowana kadra lektorów sprawi, że szybko zauważysz pierwsze efekty nauczania. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Łodzi?

Podczas kursu języka rosyjskiego zyskasz więcej pewności siebie oraz nawiążesz nowe znajomości, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z zajęć grupowych. Dla pozostałych mamy również kursy indywidualne, a elastyczny grafik pozwoli Ci dopasować lekcje do swoich prywatnych obowiązków. Dzięki nauce w ProfiLingua poznasz językowe zagadnienia i nauczysz się czytać, pisać, rozumieć ze słuchu oraz przede wszystkim – mówić. Stawiamy na praktyczne zastosowanie języka. Nauka rosyjskiego sprawi, że bez problemu porozumiesz się z innymi w życiu codziennym lub zawodowym. Możesz podjąć pracę w międzynarodowej firmie, poza granicami kraju lub bez przeszkód podróżować po państwach, gdzie rosyjski jest popularnym językiem.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe