SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 1+1*
Drugi kurs GRATIS!

Profi Smile to więcej, niż kurs językowy:

 • szeroki wybór języków
 • uśmiech i dobre samopoczucie
 • praktyczny język
 • małe grupy
 • regularna weryfikacja postępów
 • stały kontakt z rodzicami
 • indywidualna opieka lektora oraz konsultanta
 • certyfikat ukończenia kursu
img

Wypełnij formularz i skorzystaj z promocji!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Regulamin dostępny na www.profilingua/regulaminy oraz w placówkach ProfiLingua. Osoba, która zawrze i nie wypowie umowy na obejmujący obydwa semestry roku szkolnego 2019/2020 kurs Disney English albo Profi Smile będzie mogła dodatkowo zawrzeć ze 100% rabatem umowę na 4 zajęcia w roku szkolnym 2019/2020 (zakończą się nie później niż 30.12.2019 r.):
  Disney English albo Kursu Profi Smile - w przypadku zawarcia umowy na kurs Disney English albo
  Kursu Profi Smile - w przypadku zawarcia umowy na Kurs Profi Smile,
  albo będzie mogła wskazać inną osobę uprawnioną do zawarcia danej umowy na 4 zajęcia,na warunkach zawartych w regulaminie Promocji.
  Uczestnikiem bonusowych zajęć może być wyłącznie dziecko, które do momentu zawarcia umowy na te zajęcia nie było wskazane jako kursant żadnego dwusemestralnego kursu Disney English ani Kursu Profi Smile 2019/2020.
  Promocja obowiązuje od dnia 19.08 .do dnia .11.2019 lub do wyczerpania miejsc w grupach kursów objętych Promocją, w wybranych placówkach Profi Lingua. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami przyznawanymi w placówkach ProfiLingua z wyjątkiem przypadków wyraźnie wskazanych.
  Wszystkie kursy językowe