Wypełnij formularz i zapisz się na webinar!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
  *Akcja trwa od 22.02.2021 do 31.03.2021 i polega na udzieleniu 50% rabatu od ceny katalogowej na grupowy kurs językowy dla dorosłych z oferty ProfiLingua uczestnikom promocji zatrudnionym w charakterze nauczyciela, wychowawcy lub pracownika pedagogicznego w szkole publicznej lub niepublicznej. Dodatkowo – po wyrażeniu zgód marketingowych możliwość nieodpłatnego udziału w pierwszym tygodniu zajęć kursu i rezygnacji z kursu po 7 dniach bez ponoszenia dalszych kosztów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Szczegóły promocji w Regulaminie na www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/rabat-dla-nauczyciela.
  Dlaczego warto?
  • 75 lat doświadczenia Grupy Wydawniczej WSiP
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • badanie potrzeb językowych wraz ze wskazaniem najlepszej ścieżki edukacyjnej
  • sprawdzona metoda i szybkie efekty
  • dopasowanie do indywidualnych potrzeb
  • eliminacja blokady w mówieniu od pierwszych zajęć

  Lektorzy ProfiLingua

  lektor
  Anna Kubow
  Lektorka rosyjskiego
  lektor
  Wojciech Trybuś
  Lektor norweskiego
  lektor
  Łukasz Kowalski
  Lektor angielskiego
  lektor
  Urszula Ignaczak
  Lektorka niemieckiego

  Poznaj opinie naszych kursantów

  Dlaczego tysiące osób w całym kraju uczą się języków z ProfiLingua?
  Czekamy na Ciebie!


  Prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Online, hybrydowo i stacjonarnie z zapewnieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
  Wszystkie kursy językowe