Wypełnij formularz i zapisz się na webinar!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
*Akcja trwa od 22.02.2021 do 31.03.2021 i polega na udzieleniu 50% rabatu od ceny katalogowej na grupowy kurs językowy dla dorosłych z oferty ProfiLingua uczestnikom promocji zatrudnionym w charakterze nauczyciela, wychowawcy lub pracownika pedagogicznego w szkole publicznej lub niepublicznej. Dodatkowo – po wyrażeniu zgód marketingowych możliwość nieodpłatnego udziału w pierwszym tygodniu zajęć kursu i rezygnacji z kursu po 7 dniach bez ponoszenia dalszych kosztów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Szczegóły promocji w Regulaminie na www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/rabat-dla-nauczyciela.
Dlaczego warto?
  • 75 lat doświadczenia Grupy Wydawniczej WSiP
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • badanie potrzeb językowych wraz ze wskazaniem najlepszej ścieżki edukacyjnej
  • sprawdzona metoda i szybkie efekty
  • dopasowanie do indywidualnych potrzeb
  • eliminacja blokady w mówieniu od pierwszych zajęć

Lektorzy ProfiLingua

lektor
Michał Ludwiszewski
Lektor angielskiego
lektor
Lena Nowaczyk
Lektor szwedzkiego
lektor
José Aznar
Lektor hiszpańskiego
lektor
Barbara Pioniarz
Lektor francuskiego

Poznaj opinie naszych kursantów

Dlaczego tysiące osób w całym kraju uczą się języków z ProfiLingua?
Czekamy na Ciebie!


Prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Online, hybrydowo i stacjonarnie z zapewnieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
Wszystkie kursy językowe