ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE LEKCJE PRÓBNE!

Wypełnij formularz i skorzystaj z promocji!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
* Akcja promocyjna „Promocja dla bliskich” trwa od 14.01.2021 do 29.01.2021; jest skierowana do obecnych klientów ProfiLingua lub ich znajomych/członków rodziny i polega na udzieleniu 50% rabatu od ceny katalogowej na semestralny kurs Disney English lub ProfiSmile oraz umożliwieniu bezpłatnego udziału w warsztatach Przedszkolaki Bystrzaki w wymiarze 6x30 min (4-5 lat), 3x60 min (6-7 lat) albo kursie językowym w wymiarze 3x60 min (8-12 lat). Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Szczegóły promocji i placówki biorące w niej udział dostępne w regulaminie na stronie https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/promocja-dla-bliskich
Dlaczego warto?
  • Bezpieczne zajęcia
  • Skuteczna metoda nauczania gwarantująca szybkie efekty
  • Nowoczesne technologie
  • Unikalny świat Disneya
  • Indywidualne podejście
  • Wsparcie dla rodziców
  • Doświadczeni lektorzy

Kursy Disney English to skuteczna metoda nauczania stworzona przez uznanych ekspertów i sprawdzona w ponad 150 szkołach na świecie. W magicznym świecie Disneya maluchy świetnie się czują i łączą zabawę z nauką. Znani i lubiani bohaterowie filmów, angażujące zabawy i wesołe piosenki sprawiają, że dzieci w naturalny sposób przyswajają język. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, dzięki której mali słuchacze są bardzo zmotywowani do nauki i zaangażowani w zdobywaniu wiedzy.


Lektorzy ProfiLingua

lektor
Michał Ludwiszewski
Lektor angielskiego
lektor
Lena Nowaczyk
Lektor szwedzkiego
lektor
José Aznar
Lektor hiszpańskiego
lektor
Barbara Pioniarz
Lektor francuskiego

Poznaj opinie naszych kursantów

Dlaczego tysiące osób w całym kraju uczą się języków z ProfiLingua?
Czekamy na Ciebie!


Prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Online, hybrydowo i stacjonarnie z zapewnieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
Wszystkie kursy językowe