Kurs języka niemieckiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w Katowicach?

Język niemiecki jest w trójce najpowszechniejszych języków na świecie, zwłaszcza w krajach europejskich. Z każdym dniem rośnie zapotrzebowanie na ludzi niemieckojęzycznych, ze względu na współpracę gospodarczą z krajem naszych zachodnich sąsiadów. Znając niemiecki, masz szansę znaleźć godną pracę w Niemczech czy Austrii oraz swobodnie podróżować po Luksemburgu czy Liechtensteinie. Zadbaj również o przyszłość swojego dziecka i zapisz go na kurs językowy dla dzieci. Nasza placówka w Katowicach to miejsce, w którym może się rozpocząć Twoja przygoda z niemieckim!

Kurs języka niemieckiego Katowice

Prowadzimy kursy i szkolenia dla wszystkich, nie bojąc się wyzwań zapraszamy ludzi w każdym wieku i o różnych poziomach umiejętności językowych. Niemiecki Katowice, to zajęcia oferowane tym, którzy chcą poznać język od podstaw lub podnieść swoje kompetencje językowe. Nasza rozmaita oferta kursów, zarówno grupowych jak i indywidualnych, czyni naszą placówkę wyjątkową, ponieważ tu każdy znajdzie coś dla siebie. W każdej chwili nasi lektorzy i speakerzy oferują konsultację 1 na 1, lub dodatkowe warsztaty językowe, aby utrwalić materiał.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego w Katowicach?

W naszej innowacyjnej placówce w Gdańsku, możesz liczyć na wsparcie podczas nauki języka niemieckiego oraz zaangażowanie naszych nauczycieli w Twoją komfortową edukację. Przygotowujemy wartościowe materiały dydaktyczne, zarówno podczas pracy na zajęciach, jak i do samodzielnej nauki w domu. Nasza autorska metoda nauczania, oparta na wieloletnim doświadczeniu sprawi, że w krótkim czasie przełamiesz barierę językową i będziesz w stanie używać języka każdej chwili. Gwarantujemy, że po ukończonym kursie wniesiesz się o poziom wyżej w niemieckim oraz zyskasz szansę na komunikację bez barier.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe