Bezpłatne kursy feryjne

dla dzieci*
Wypełnij formularz, aby skorzystać z promocji!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.

  To więcej, niż kurs językowy!

  • nauka w przyjaznej atmosferze
  • gry i zabawy językowe
  • lektorzy uwielbiani przez dzieci

  * Tygodniowy grupowy kurs językowy z języka angielskiego dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat obejmujący łącznie 3 lekcje w wymiarze 90 minut (3 x 1 lekcja w jednym tygodniu). Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie dotyczy kursów Disney English oraz kursów online. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na www.profilingua.pl/regulaminy.

  Organizatorem promocji jest spółka Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S A z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 96, 00-807 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000595068, NIP:5272605292, kapitał zakładowy 40.736.880 złotych (opłacony w całości), numer rejestrowy BDO: 000114836.

  Wszystkie kursy językowe