Wypełnij formularz i skorzystaj z promocji!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
* cena za jednostkę lekcyjną kursu grupowego online do matury i egzaminu 8 w wymiarze 60 zajęć x 60 min. Cena nie dotyczy lekcji indywidualnych online. Oferta trwa do 30.11.2020r. i nie łączy się z innymi promocjami.
Dlaczego warto?
  • 75 lat doświadczenia Grupy Wydawniczej WSiP
  • indywidualne podejście – konsultacje 1:1 słuchacza z nauczycielem
  • kurs charakteryzujący się wysoką zdawalnością
  • 2 próbne egzaminy z analizą i wskazówkami
  • doświadczeni nauczyciele
  • przyjazna atmosfera

Kursy pozwala na przygotowanie się do matury z języka angielskiego oraz matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pozwala na rozwój nie tylko umiejętności językowych, ale i technik egzaminacyjnych. Kurs umożliwia nadrobienie zaległości. Dzięki niemu rosną Twoje szanse na dostanie się na wymarzone studia!


Lektorzy ProfiLingua

lektor
Michał Ludwiszewski
Lektor angielskiego
lektor
Lena Nowaczyk
Lektor szwedzkiego
lektor
José Aznar
Lektor hiszpańskiego
lektor
Barbara Pioniarz
Lektor francuskiego

Poznaj opinie naszych kursantów

Dlaczego tysiące osób w całym kraju uczą się języków z ProfiLingua?
Czekamy na Ciebie!


Prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Online, hybrydowo i stacjonarnie z zapewnieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
Wszystkie kursy językowe