Wypełnij formularz i skorzystaj z oferty!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
  * rabat od cen katalogowych grupowych kursów przygotowawczych do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego, polskiego lub matematyki, dostępnych w ofercie szkoły ProfiLingua w wymiarze 60 zajęć x 60 min., ważny w okresie 15.08 – 30.09.2021r. po podaniu hasła "PARTNERZY PROFI". Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
  Dlaczego warto?
  • szybkie odświeżenie i usystematyzowanie posiadanej już wiedzy
  • program stworzonych przez nauczycieli z doświadczeniem egzaminacyjnym
  • praktyczne zadania, strategie i wskazówki egzaminacyjne
  • elastyczna formuła zajęć i dostęp do nagrań z lekcji
  • materiały w cenie kursu w tym repetytorium, arkusze egzaminacyjne i dostęp do aplikacji z zadaniami i materiałami multimedialnymi

  Korzyści płynące z kursu online

  Kursy Egzamin8 skierowane są do wszystkich uczniów, którzy przystępują do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego, polskiego i matematyki. Uwzględniają najnowsze wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Jesteśmy częścią grupy WSiP, co gwarantuje najwyższą jakość materiałów i wysoką zdawalność. Podczas kursów uczeń utrwali najważniejsze zagadnienia egzaminacyjne, pozna przydatne techniki i strategie oraz oswoi się ze stresem egzaminacyjnym. Kursy prowadzą doświadczeni nauczyciele egzaminatorzy.


  Lektorzy ProfiLingua

  lektor
  Michał Ludwiszewski
  Lektor angielskiego
  lektor
  Lena Nowaczyk
  Lektor szwedzkiego
  lektor
  José Aznar
  Lektor hiszpańskiego
  lektor
  Barbara Pioniarz
  Lektor francuskiego

  Poznaj opinie naszych kursantów

  Dlaczego tysiące osób w całym kraju uczą się języków z ProfiLingua?
  Czekamy na Ciebie!


  Prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Online, hybrydowo i stacjonarnie z zapewnieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
  Wszystkie kursy językowe