Kurs języka angielskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Gliwicach?

Mieszkańcy Gliwic i okolic mają możliwość wzięcia udziału w kursie języka angielskiego, by zapewnić sobie tym samym pewniejszą przyszłość. To oczywiście tylko jedna z wielu placówek ProfiLingua, rozmieszczonych na terenie całej Polski. Wiemy, jak ważna jest znajomość języków obcych, dlatego my również ciągle rozwijamy się i stosujemy coraz nowsze, autorskie metody nauki. Nauka angielskiego w Gliwicach to niepowtarzalna okazja, by zdobyć pożądaną wiedzę i tym samym zyskać szansę na przełamanie bariery językowej.

Kurs języka angielskiego Gliwice

Zapraszamy do wypełnienia bezpłatnego testu z angielskiego na naszej stronie internetowej. W ciągu kilku dni roboczych, nasz pracownik oddzwoni z propozycją gotowej oferty. Dzięki temu, nie musisz martwić się o podjęcie decyzji, jaki kurs wybrać. Na podstawie starannie przygotowanego procesu rekrutacji, przydzielimy Cię do jednej z trzech grup, o różnym poziomie zaawansowania. Zawsze możesz zdecydować się na kurs indywidualny. Autorska metoda SMILE, to niezawodny sposób na naukę angielskiego w Gliwicach również i dla najmłodszych kursantów.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Gliwicach?

Dzięki nauce języka angielskiego wpływasz pozytywnie na swój rozwój i umiejętności interpersonalne. Wyobraź sobie jak duży komfort zyskasz, podróżując za granicę bez obaw, że nie będziesz w stanie chociażby spytać o drogę. A z ProfiLingua zyskasz możliwość nie tylko, zadawania pytań w obcym języku, ale również prowadzenia rozbudowanej rozmowy! Cenimy sobie praktyczną naukę języka – na zajęciach staramy się, by nasi słuchacze mogli wypowiedzieć się na różne tematy. Z pewnością wzmocni to ich pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Nauka angielskiego Gliwice, to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych, być może trwałych znajomości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe