Kurs języka rosyjskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Warszawie?

Rosyjski jest trudnym językiem, ale bardzo zbliżonym do naszego, szczególnie w mowie. Bez problemu zatem można dostrzec, że jest on łatwy do nauczenia. Wszystko to za sprawą tego, że rosyjski wywodzi się z grupy języków słowiańskich, a więc jest bliski polskiemu. Ponadto posługuje się nim ogromna ilość osób na całym świecie. Szacuje się, że używany jest przez około 300 milionów ludzi! Dla większości jest to po prostu język ojczysty, a jego popularność zauważymy nie tylko w Rosji, ale również wielu innych krajach jak Ukraina, Gruzja, Białoruś czy Kazachstan. W naszych szkołach ProfiLingua w Warszawie masz możliwość nauki rosyjskiego na każdym językowym poziomie – niezależnie czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem, czy chcesz ją kontynuować. Zapewniamy profesjonalne podejście oraz elastyczny grafik oparty zarówno o zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Dołożymy wszelkich starań, aby nauka rosyjskiego była przyjemna i dopasowana do potrzeb naszych uczniów.

Kurs języka rosyjskiego Warszawa

ProfiLingua proponuje bogatą ofertę kursów językowych, dzięki temu każdy może wybrać dla siebie odpowiednie zajęcia dopasowane do własnych preferencji. Rosyjski Warszawa to możliwość skorzystania z lekcji bez żadnych ograniczeń wiekowych, dlatego języka mogą nauczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. Zapraszamy do wypełnienia bezpłatnego testu z rosyjskiego na naszej stronie. Następnie skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia korzystnej oferty kursu. Nie musisz zatem martwić się, że nieodpowiednio dobierzesz zajęcia do swoich możliwości. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Warszawie?

Przede wszystkim kurs rosyjskiego to możliwość zdobycia większej pewności siebie. Na zajęciach stawiamy na praktyczne wykorzystanie języka, dzięki temu przełamiesz swoją barierę komunikacyjną i swobodnie porozumiesz się z innymi w życiu prywatnych lub zawodowym. Metoda komunikatywna, z której korzystamy, sprawi, że zyskasz pełną wiedzę i poznasz zagadnienia związane ze słownictwem oraz gramatyką. Nauczymy Cię poprawnie czytać, pisać, rozumieć ze słuchu oraz mówić w języku rosyjskim. Wszystko to, abyś spełnił wszystkie swoje własne cele i zdobył umiejętności, które będą Ci niezbędne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe