Wypełnij formularz i skorzystaj z promocji!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
*rabat od cen katalogowych grupowych kursów online maturalnych w wymiarze 30 x 60 min., dostępnych w ofercie szkoły ProfiLingua. Rabat ważny w okresie 10.02 - 28.02.2021 roku i nie łączy się z innymi promocjami
Dlaczego warto?
  • szybkie odświeżenie i usystematyzowanie posiadanej już wiedzy
  • praktyczne zadania
  • kursy bazują na treściach stworzonych przez nauczycieli z doświadczeniem egzaminacyjnym
  • kursy prowadzą doświadczeni nauczyciele
  • repetytorium do egzaminu w cenie kursu
  • arkusze z zadaniami egzaminacyjnymi wraz z przydatnymi wskazówkami w cenie kursu

Korzyści płynące z kursu online

Kursy maturalne   pozwalają na przygotowanie się do matury z języka angielskiego, polskiego lub matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Uwzględniają najnowsze wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Kursy umożliwiają nadrobienie zaległości oraz zapoznanie się z technikami i strategiami egzaminacyjnymi. Jako cześć grupy WSIP gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i wysoką zdawalność.


Lektorzy ProfiLingua

lektor
Michał Ludwiszewski
Lektor angielskiego
lektor
Lena Nowaczyk
Lektor szwedzkiego
lektor
José Aznar
Lektor hiszpańskiego
lektor
Barbara Pioniarz
Lektor francuskiego

Poznaj opinie naszych kursantów

Dlaczego tysiące osób w całym kraju uczą się języków z ProfiLingua?
Czekamy na Ciebie!


Prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Online, hybrydowo i stacjonarnie z zapewnieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
Wszystkie kursy językowe