Wypełnij formularz i zapisz swoje dziecko!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
* Promocja obejmuje grupowe warsztaty w wymiarze 4 zajęcia x 45 min (dzieci w wieku 4-7 lat 2 zajęcia językowe i 2 zajęcia Przedszkolaki Bystrzaki, dzieci w wieku 7-12 lat 4 zajęcia językowe) w okresie 01.06 do 30.09.2021r. (oferta limitowa do wyczerpania miejsc w grupach zajęciowych), organizowane w Placówkach ProfiLingua. Szczegóły promocji na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/bezplatne-warsztaty-w-roku-2021
Podczas warsztatów Twoje dziecko:
  • pokocha matematykę dzięki angażującym ćwiczeniom i zagadkom
  • odkryje świat poprzez ekscytujące eksperymenty i doświadczenia
  • rozwinie wyobraźnię i nauczy się kreatywnego myślenia tworząc opowieści
  • zgłębi tajniki logiki i nauczy się samodzielnego rozwiązywania problemów przy wsparciu Pana Bystrzaka
  • poprawi poziom koncentracji i zapamiętywania, poprzez zastosowanie treningu uważności (mindfulness)

Na zajęciach Profi Smile dzieci uczą się języka obcego oraz poszerzają swoją wiedzę ogólną i rozbudzają ciekawość świata. Rozwój poszczególnych sprawności językowych (mówienia, czytania, pisania i słuchania) jest już w pełni równomierny. Zajęcia prowadzone w oparciu o metodę komunikacyjną skutkują znacznym wzbogaceniem słownictwa oraz jego systematycznym utrwalaniem – niezbędnym w procesie zapamiętywania. Rozpoczyna się także świadoma nauka struktur gramatycznych. Zajęcia są urozmaicone interesującymi grami, zabawami oraz wspólnymi projektami.


Lektorzy ProfiLingua

lektor
Michał Ludwiszewski
Lektor angielskiego
lektor
Lena Nowaczyk
Lektor szwedzkiego
lektor
José Aznar
Lektor hiszpańskiego
lektor
Barbara Pioniarz
Lektor francuskiego

Poznaj opinie naszych kursantów

Dlaczego tysiące osób w całym kraju uczą się języków z ProfiLingua?
Czekamy na Ciebie!


Prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Online, hybrydowo i stacjonarnie z zapewnieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
Wszystkie kursy językowe