Kursy Egzamin8 skierowane są do wszystkich uczniów, którzy przystępują do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego, polskiego i matematyki. Uwzględniają najnowsze wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Jesteśmy częścią grupy WSiP, co gwarantuje najwyższą jakość materiałów i wysoką zdawalność. Podczas kursów uczeń utrwali najważniejsze zagadnienia egzaminacyjne, pozna przydatne techniki i strategie oraz oswoi się ze stresem egzaminacyjnym. Kursy prowadzą doświadczeni nauczyciele egzaminatorzy.


Wypełnij formularz i skorzystaj z oferty!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
  * Akcja promocyjna „Promocja Librus” trwa od 31.08.2021 do 15.10.2021 w placówkach w Warszawie i polega na udzieleniu 100 złotych rabatu od ceny katalogowej na dowolny standardowy kurs dziecięcy albo kursu Egzamin8, stacjonarny lub online oraz umożliwieniu bezpłatnego udziału w warsztatach Egzamin 8 z jednego wybranego przez uczestnika przedmiotu (język polski, język angielski, matematyka) w wymiarze 3x60. min Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Szczegóły i zasady udziału w promocji dostępne w regulaminie na stronie https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/promocja-librus.
  Dlaczego warto wybrać kurs przygotowujący #Egzamin8?
  • Zajęcia prowadzone przez doświadczonych polonistów, matematyków i anglistów.
  • Dopasowanie do grafiku ucznia i preferowanego typu zajęć ‒ stacjonarnie lub online.
  • Gwarancja nauczania: zajęcia prowadzone w oparciu o najnowsze wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
  • Szerokie zaplecze naukowe: nagrania online, materiały renomowanych wydawnictw oraz dostęp do aplikacji zdasz.to.
  • Zaznajomienie ze strategiami egzaminacyjnymi: próbne egzaminy oraz praktyczne techniki,c rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
  • Zajęcia w małych grupach ‒ maksymalnie do 10 uczniów.

  Lektorzy ProfiLingua

  lektor
  Michał Ludwiszewski
  Lektor angielskiego
  lektor
  Lena Nowaczyk
  Lektor szwedzkiego
  lektor
  José Aznar
  Lektor hiszpańskiego
  lektor
  Barbara Pioniarz
  Lektor francuskiego

  Poznaj opinie naszych kursantów

  Dlaczego tysiące osób w całym kraju uczą się języków z ProfiLingua?
  Czekamy na Ciebie!


  Uczymy w małych grupach!
  Wszystkie kursy językowe