Pomagamy w przygotowaniach do matury z języka angielskiego, języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Proponujemy konkretny plan działania, zgodny z najnowszymi wytycznymi CKE i oparty o materiały opracowane przez ekspertów Wydawnictwa WSiP.Zaprawiona w bojach, doświadczona kadra nauczycieli zapozna Cię z niezbędnymi strategiami egzaminacyjnymi.


Wypełnij formularz i skorzystaj z oferty!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
  * miesięczna cena promocyjna za 8 miesięczny kurs stacjonarny (60 x 60 min) w placówkach ProfiLingua (z wyłączeniem Warszawy). W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
  ** WSiP zobowiązuje się do zwrotu opłaty za kurs, gdy kursant, przy zachowaniu minimum 95% frekwencji, nie zda matury na poziomie podstawowym z języka polskiego, angielskiego lub matematyki (w zależności od wybranego kursu) pod warunkiem, że uprzednio zdał maturę próbną zorganizowaną przez WSiP. Promocja trwa od 10.08.2021r.do 30.09.2021r. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły oferty w Regulaminie dostępnym na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/gwarancja-zdania-matury i w placówkach ProfiLingua.
  Dlaczego warto wybrać kurs ProfiMatura?
  • Zajęcia prowadzone przez doświadczonych polonistów, matematyków i anglistów.
  • Dopasowanie do potrzeb ucznia (matura podstawowa lub rozszerzona) i preferowanego typu zajęć (stacjonarnie lub online).
  • Zajęcia prowadzone w oparciu o najnowsze wytyczne egzaminacyjne.
  • Szerokie zaplecze naukowe: nagrania online, materiały renomowanych wydawnictw oraz dostęp do aplikacji zdasz.to.
  • Zaznajomienie ze strategią egzaminacyjną: próbne egzaminy oraz praktyczne techniki rozwiązywania typowych zadań maturalnych.
  • Gwarancja zdanego egzaminu lub zwrot kosztów**.

  Lektorzy ProfiLingua

  lektor
  Michał Ludwiszewski
  Lektor angielskiego
  lektor
  Lena Nowaczyk
  Lektor szwedzkiego
  lektor
  José Aznar
  Lektor hiszpańskiego
  lektor
  Barbara Pioniarz
  Lektor francuskiego

  Poznaj opinie naszych kursantów

  Dlaczego tysiące osób w całym kraju uczą się języków z ProfiLingua?
  Czekamy na Ciebie!


  Uczymy w małych grupach!
  Wszystkie kursy językowe