Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Przed Tobą ważny egzamin? Planujesz potwierdzić swoje umiejętności językowe certyfikatem? Już dziś zapisz się na kurs egzaminacyjny, który pomoże Ci uzyskać wymarzony wynik!

Praca na zajęciach opiera się na wykorzystaniu autorskich arkuszy egzaminacyjnych, tak by uczestnicy zapoznali się ze strukturą zadań i zasadami rozwiązywania testów. Oswajamy z wszystkimi typami poleceń, ale największy nacisk kładziemy na zagadnienia, które podczas egzaminu są szczególnie często sprawdzane.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco rozwiąż test!

Podczas lekcji w ramach kursu poznasz strukturę egzaminów, wymagania dotyczące umiejętności językowych zdających oraz wszystkie typy zadań, jakie pojawiają się na danym teście. Będziesz ćwiczył swoje umiejętności na tzw. past papers, czyli autentycznych materiałach egzaminacyjnych z poprzednich lat. Przygotowany przez nas egzamin próbny pozwoli ci sprawdzić wiedzę przed właściwym testem. W przypadku kursów egzaminacyjnych do pakietu Słuchacza dołączamy specjalne bezpłatne zajęcia FCE/CAE/CPE Club! Wybierz egzamin najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i aspiracjom. W szerokiej ofercie terminów oraz poziomów zaawansowania znajdziesz kurs najlepszy dla siebie. Czekamy na Ciebie!

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Wszystkie kursy językowe