Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające wygodniejszą i skuteczniejszą naukę języka angielskiego. Formuła kursu charakteryzuje się nowoczesnym wymiarem - łączy standardowe zajęcia z lektorem z nowoczesnymi zajęciami za pośrednictwem platformy online.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. skierowany jest do wszystkich osób, którym zależy na czasie i szybkich efektach nauczania. Zajęcia w szkole odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut lub 1 w tygodniu po 120 minut. Ponadto- każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do platformy online, która umożliwa naukę języka niezależnie od miejsca i czasu. Stanowi to uzupełnienie zajęć z lektorem.

Na kurs Fast&S.M.A.R.T. zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 14 roku życia. Nasz konsultant dostosuje odpowiedni poziom (A1-C1).

Kurs zapewnia:

  • szybsze efekty w nauce, dzięki połączeniu zajęć tradycyjnych i e-learningowych;
  • systematyczny monitoring postępów przy wsparciu naszego lektora;
  • większy komfort i swobodę pracy, dopasowanie do indywidualnego tempa nauki Słuchacza;
  • oszczędność czasu – ćwiczenia interaktywne Słuchacz wykonuje, kiedy chce i gdzie chce;
  • natychmiastową weryfikację postępów w pracach interaktywnych – wyniki Słuchacz widzi zaraz po wykonaniu zadań;
  • dostęp do najnowszych materiałów dydaktycznych oraz sprawdzonych technik nauczania;
  • więcej pewności siebie – dzięki samodzielnym ćwiczeniom Słuchacz pozbywa się braków w wiedzy i zwalcza tremę związaną z zabieraniem głosu w czasie zajęć z lektorem.

 

Ponadto:

Wybierając kurs mieszany Fast&S.M.A.R.T. z języka angielskiego w Profi-Lingua zakupujesz podręcznik kursowy Pearson wraz z kodem aktywacyjnym do treści umieszczonych na platformie MyEnglishLab.

MEL (MyEnglishLab) to innowacyjna platforma online, dostarczająca osobom uczącym się potężnej dawki ćwiczeń w interaktywnej formie. Treści zawarte w MyEnglishLab są w 100% spójne z zagadnieniami zawartymi w podręczniku Pearson wykorzystywanym na kursie, dlatego skutecznie pomagają utrwalić materiał z zajęć lub przygotować się do testu.

MEL (MyEnglishLab)  jest doskonałym rozwiązaniem wspierającym samodzielną naukę na lekcji lub w domu. Funkcja automatycznego sprawdzania poprawności wykonanych ćwiczeń, kartkówki online i testy, które dostarczają natychmiastowej informacji zwrotnej pozwalają pracować nad obszarami języka wymagającymi poprawy i na bieżąco śledzić postępy w nauce.

 

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Wszystkie kursy językowe