Kurs angielskiego - Indywidualny

Potrzebujesz kursu szytego na miarę? Chcesz, by tok nauczania dostosowany był do Twoich potrzeb? Wybierz indywidualny kurs języka, który zapewni Ci zajęcia w formule face to face, tylko Ty i lektor.

Program zajęć jest na bieżąco przygotowywany przez metodyków, którzy opracowują i wdrażają sposoby nauczania uwzględniające Twoje umiejętności, wymagania i sugestie. Nasi lektorzy podczas lekcji korzystają z najnowszych rozwiązań edukacyjnych i technologicznych. Sprawdź bezpłatnie swój poziom wiedzy i poczekaj na wiadomość od konsultanta.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W ramach kursu indywidualnego zapewniamy program, terminy zajęć i intensywność kursu są dostosowane do Twoich preferencji. Możemy pomóc Ci w przygotowaniach do specyficznych wyzwań zawodowych – prowadzimy kursy języka specjalistycznego, np. medycznego, biznesowego, technicznego, prawniczego. Cała uwaga nauczyciela skupia się tylko na Tobie, co sprzyja mobilizacji i szybkiemu osiąganiu efektów. Kameralna atmosfera zajęć pomaga zwiększyć pewność siebie i przełamać barierę komunikacyjną.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Wszystkie kursy językowe