Kurs angielskiego dla dzieci

Teoretycy nauczania zgadzają się, że naukę języków obcych najlepiej zacząć jak najwcześniej. Już teraz jest to możliwe dzięki naszemu kursowi językowemu. Jego podstawę stanowi specjalnie opracowany program nauczania, dostosowany do potrzeb młodych słuchaczy, co pozwala uczestnikom na płynne przejście wszystkich etapów nauki języka angielskiego.

Kurs angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym, łączący elementy gier i zabaw z efektywną nauką. Tematy lekcji dopasowane są do wiedzy i zainteresowań uczniów, dzięki czemu zajęcia są dla nich ciekawe i przyjemne. Wprowadzanie zagadnień z różnych dziedzin nauki (np. matematyki lub przyrody) pokazuje dzieciom, że język angielski może ułatwić zrozumienie i poznanie świata wokół nas. Zastosowanie podczas zajęć różnorodnych ćwiczeń TPR (Total Physical Response), umożliwia powtórzenie materiału językowego podczas wesołej zabawy ruchowej.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko rozpoczęło niezwykłą przygodę z językiem angielskim – zapisz je już dziś na bezpłatną lekcję próbną!

Kurs angielskiego dla dzieci