Kurs angielskiego dla nastolatków

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach znaczącym ułatwieniem w dostaniu się do szkoły, na studia czy do wymarzonej pracy. Nauczanie dzieci języków obcych stanowi więc inwestycję w ich przyszłość. Jeżeli jesteś rodzicem nastolatka i chcesz, by poprawił swoje umiejętności językowe – już dziś zapisz go na kurs języka angielskiego dla nastolatków!

Zajęcia odbywają się od października do czerwca. Nasi profesjonalni lektorzy dbają o rozwijanie u uczniów podstawowych umiejętności językowych: czytania, pisania i mówienia, ze szczególnym naciskiem na pokonywanie barier komunikacyjnych.

Naszym podstawowym założeniem jest umożliwienie uczniom nauki języka w przyjaznej atmosferze, z wykorzystaniem nowoczesnych podręczników i pomocy dydaktycznych. Kurs kształci wszystkie sprawności językowe i został tak przygotowany, aby zainteresować uczniów, rozbudzić ich wyobraźnię, a także rozwijać ogólną wiedzę i wrażliwość na inne kultury. Uczniowie mają możliwość czytania i pisania dla przyjemności oraz wykonywania projektów CLIL [CLIL = Content and Language Integrated Learning – zintegrowane kształcenie przedmiotowo-jezykowe] w Mini Projects, które wspomagają naukę tworzenia referatów w języku angielskim.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko miało dobry start – już dziś zapisz je na kurs dla nastolatków!

Kurs angielskiego dla nastolatków