Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T. Warszawa Bemowo

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to nowoczesna metoda nauczania, która opiera się na połączeniu standardowego kursu angielskiego i nauki online. Kurs łączy lekcje z lektorem z zajęciami na platformie online.

Zajęcia w szkole odbywają się 2 x w tygodniu po 60 minut, równolegle z zajęciami na platformie online – 2 x tygodniowo po ok. 30 minut.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. jest skierowany do wszystkich powyżej 14 roku życia. Pomagamy ustalić poziom nauczania (A1-C1) i wybór odpowiedniej grupy.

Kurs zapewnia:

  • szybsze efekty w nauce, dzięki połączeniu zajęć tradycyjnych i e-learningowych;
  • systematyczny monitoring postępów przy wsparciu naszego lektora;
  • większy komfort i swobodę pracy, dopasowanie do indywidualnego tempa nauki Kursanta;
  • oszczędność czasu – ćwiczenia interaktywne Słuchacz wykonuje, kiedy chce i gdzie chce;
  • natychmiastową weryfikację postępów w pracach interaktywnych – wyniki Słuchacz widzi zaraz po wykonaniu zadań;
  • naukę w oparciu o sprawdzone techniki i metody;
  • budowanie pewności siebie i przełamanie oporów związanych z zabieraniem głosu podczas zajęć.

 

Ponadto:

Wybierając kurs mieszany Fast&S.M.A.R.T. z języka angielskiego w Profi-Lingua zakupujesz podręcznik kursowy Pearson wraz z kodem aktywacyjnym do treści umieszczonych na platformie MyEnglishLab.

MEL (MyEnglishLab) to innowacyjna platforma online, dostarczająca osobom uczącym się potężnej dawki ćwiczeń w interaktywnej formie. Treści zawarte w MyEnglishLab są w 100% spójne z zagadnieniami zawartymi w podręczniku Pearson wykorzystywanym na kursie, dlatego skutecznie pomagają utrwalić materiał z zajęć lub przygotować się do testu.

MEL (MyEnglishLab)  jest doskonałym rozwiązaniem wspierającym samodzielną naukę na lekcji lub w domu. Funkcja automatycznego sprawdzania poprawności wykonanych ćwiczeń, kartkówki online i testy, które dostarczają natychmiastowej informacji zwrotnej pozwalają pracować nad obszarami języka wymagającymi poprawy i na bieżąco śledzić postępy w nauce.

 

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Wszystkie kursy językowe