Kurs angielskiego - Standardowy

Swobodna komunikacja w języku angielskim otwiera przed Tobą wiele możliwości. Pozwala na porozumiewanie się niemal w każdym zakątku świata, ułatwia wyszukiwanie informacji, a także daje lepsze perspektywy na rynku pracy.
Uwaga! Startują zapisy do nowych grup. Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty. Swobodna komunikacja w języku angielskim otwiera przed Tobą wiele możliwości. Pozwala na porozumiewanie się niemal w każdym zakątku świata, ułatwia wyszukiwanie informacji, a także daje lepsze perspektywy na rynku pracy.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Standardowe kursy języka angielskiego w Profi-Lingua kierujemy do osób na różnym poziomie zaawansowania. Elastyczny grafik z łatwością pozwoli Ci dopasować terminy zajęć do codziennych obowiązków. Nasze zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy. Jesteśmy otwarci na osoby w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach i motywach nauki. Chcemy, by przygoda z angielskim dawała Ci zadowolenie i pewność siebie podczas rozmów prowadzonych w tym języku. ProfiLingua ma w Warszawie kilka oddziałów, dzięki czemu nie tracisz czasu na dojazdy, a nauka języka angielskiego staje dla Ciebie pożytecznym, ale i miłym urozmaiceniem czasu wolnego.

Kurs angielskiego - Standardowy

Wszystkie kursy językowe