Kurs hiszpańskiego - Wakacyjny Warszawa Bródno

Znajomość języka hiszpańskiego jest dziś niezwykle pożądana. W Profi-Lingua w cztery wakacyjne tygodnie opanujesz materiał, który na standardowym kursie przerabiamy przez cały semestr!

Ofertę wakacyjnych kursów językowych kierujemy do tych, którym zależy na szybkich efektach. Nauka jest tu intensywna, ale niezwykle skuteczna. Termin kursu zależy od Ciebie – możesz zacząć w lipcu, sierpniu lub wrześniu. Charyzmatyczni i wykwalifikowani native speakerzy oraz doświadczeni lektorzy dołożą wszelkich starań, aby Twoja wakacyjna przygoda z językiem hiszpańskim przebiegała w przyjaznej, motywującej atmosferze. Przemyślana i dobrze zaplanowana formuła zajęć sprawi, że pozbędziesz się stresu i barier w porozumiewaniu się po hiszpańsku, z łatwością zrozumiesz tekst mówiony i pisany oraz wyeliminujesz niejasności gramatyczne.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!


Do naszych szkół zapraszamy również w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.


W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twe indywidualne wymagania.

Kurs hiszpańskiego - Wakacyjny

Wszystkie kursy językowe